הגירה לאוסטרליה

 
לתיאום פגישת ייעוץ, חייגו: 03-5605811
 
אוסטרליה היא אחת המדינות המבוקשות ביותר להגר אליהן והגירה לאוסטרליה היא אחת האופציות הראשונות העולות בדעתו של כל מי שמבקש להגר לארץ אחרת.

אוסטרליה, האי הגדול בעולם, ממוקמת בין האוקיאנוס ההודי לאוקיאנוס השקט.
לא רבים יודעים זאת, אך אוסטרליה היא המדינה השישית בגודלה בעולם עם למעלה מ- 20 מיליון איש! אוסטרליה בעיקרה מישורית עם אזור מדברי נרחב במרכזה ורוב האוכלוסייה ממוקמת בעיקר לאורך החוף הדרום-מזרחי (סידני, מלבורן). השפה הרשמית באוסטרליה היא אנגלית, כך שמבחינת ההגירה לאוסטרליה מחסום השפה הופך קל ביותר.

הסיבות לפופולאריות הגדולה של הגירה לאוסטרליה הן רבות ומוצדקות: אוסטרליה היא מדינה מערבית מודרנית המשלבת נופים מרהיבים, אוכלוסייה מסבירת פנים, אפשרויות עבודה, קידום ולימודים ובנוסף לכל אלה היא גם מעניקה לתושביה מגוון
רחב של שירותים והטבות ההופכים את החיים בה לקלים, נוחים ונעימים ביותר.

מאז 1945 היגרו לאוסטרליה יותר מ- 6 מיליון מהגרים שהפכו אותה למדינה הרב-תרבותית ביותר בעולם!
 
הגירה לאוסטרליה על בסיס מקצוע (Professional and Skilled migration) - זהו כיום המסלול הנפוץ ביותר. כשני-שליש מהמהגרים לאוסטרליה מקבלים ויזת הגירה לאוסטרליה דרך מסלול זה. על מנת לקבל ויזת הגירה לאוסטרליה על בסיס מקצוע יש להיות עד גיל 49 (מקסימום) ולעבור את מבחן הנקודות, בדיקות רפואיות, תעודת יושר,הערכה מקצועית, מבחן באנגלית, המלצות ממקומות עבודה קודמים ועוד.

על מנת לקבל ויזת הגירה לאוסטרליה יידרשו חלק מהמבקשים לעבור מבחן נקודות על מנת לבדוק אם אכן למבקש יש את הנתונים המתאימים להגירה כגון מקצוע, גיל, שפה, רקע וכו'. חשוב לציין כי הדרישות משתנות כל הזמן ואנו ברילקס, מעודכנים כל הזמן ופועלים בהתאם לדרישות הרלוונטיות בעת הגשת הבקשה לוויזת הגירה לאוסטרליה.
 
חשוב לציין כי עלויות ההגירה לאוסטרליה אינן נמוכות כלל וכי אין החזר בגין תשלום האגרה במקרה והתהליך נכשל, כך שאנו ממליצים לכל מי שמתכנן הגירה לאוסטרליה לבדוק היטב את סיכוייו לפני הגשת הבקשה. צוות רילקס מתמחה בכך וישמח לסייע לכם בבדיקת סיכוייכם על מנת לחסוך לכם זמן וכסף.

מיד עם קבלת ויזת תושב קבע לאוסטרליה תהיו זכאים להטבות רבות, ביניהן קבלת ביטוח רפואי ממשלתי, אך חשוב לציין כי יהיה עליכם לחיות ארבע שנים לפחות באוסטרליה כבעלי ויזת תושב קבע ורק בתום ארבע שנים תוכלו להגיש בקשה לאזרחות ולקבלת תשלומי ביטוח לאומי והטבות נוספות כגון דמי אבטלה ועוד.

רילקס מתמחה כבר שנים רבות במתן שירותי הגירה לאוסטרליה הכוללים יעוץ אישי, הכנת בקשות לקבלת ויזה לאוסטרליה, וליווי צמוד של מבקשי ויזת הגירה לאוסטרליה לאורך כל השלבים עד לקבלת ויזת הגירה חוקית לאוסטרליה. הניסיון הרב שנצבר ברילקס מאפשר לכם לקבל ויזת הגירה לאוסטרליה בדרך הנוחה, המהירה והקלה ביותר והופך את ההגירה לאוסטרליה לחוויה נעימה וחיובית.
 
אנו מטפלים בכל סוגי הבקשות לוויזות ומתמחים במגוון התהליכים הבירוקראטיים הנדרשים לסוגי הויזות השונות. בשנים האחרונות סייענו למאות משפחות לעבור בהצלחה את תהליך ההגירה לאוסטרליה משלב ההיכרות הראשונית ועד לקבלת ויזת תושב קבע אוסטרלית. אנו מעניקים ייעוץ וייצוג לכל מי שמבקש ויזת הגירה לאוסטרליה משלב הבקשה ועד לקבלת ויזת תושב קבע. אנו מעניקים ייעוץ וסיוע בכל המקרים בהם נדרשת התערבות כזו כמו בהנפקת תעודות יושר, בפתיחת עסקים ועוד.

הצעד הראשון שלכם לחיים חדשים באוסטרליה - מתחיל אצלנו, ברילקס, בזרועות פתוחות, בחיוך, בעזרה אמיתית.
 
לתאום פגישת ייעוץ או לקבלת מידע ופרטים נוספים בנושא הגירה לאוסטרליה - פנו למשרדנו.
 
שליחה לחבר
 
 
Share by Email